Amazon opublikował pełną listę aż 20 produkcji, które mogą trafić do nas w ramach usługi Prime Gaming. Podobnie jak i w poprzednich miesiącach, także i w tym do naszych rąk trafiają naprawdę potężne hity!
W ostatnich miesiącach wśród gier rozdawanych za darmo w ramach usługi Amazon Prime Gaming nie brak naprawdę głośnych tytułów. To oczywiście nie są najnowsze hity, ale produkcje, które w swoich gatunkach często uznawane są za tytuły wybitne, których po prostu nie wypada nie znać.
20 gier bez dodatkowych opłat – wiele potężnych hitów
Nie inaczej jest także i tym razem. W marcu w nasze ręce trafi aż 20 gier, z których przynajmniej kilka to wielkie hity, które od lat cieszą się potężnym zainteresowaniem wśród graczy. Jeśli akurat chcieliście ograniczyć wydatki na gry, to cóż – nadarza się znakomita sytuacja, by tego dokonać właśnie teraz.
Gry trafią do nas w czterech cotygodniowych rzutach. Pełna lista tych tytułów wygląda następująco:
Już dostępne:
- Saints Row: The Third Remastered [GOG]
- Mafia II: Definitive Edition [GOG]
- Crime Boss: Rockay City [Epic Games Store]
- Naheulbeuk’s Dungeon Master [Amazon Games App]
Dostępne 13 marca:
- Wall World [Amazon Games App]
- Syberia: The World Before [GOG]
- Endling – Extinction is Forever [Amazon Games App]
- Dark Deity: Complete Edition [GOG]
- Beholder 3 [Amazon Games App]
Dostępne 20 marca:
- Wolfenstein: The Old Blood [Xbox i PC – Microsoft Store]
- Mutazione [GOG]
- Figment 2: Creed Valley [Amazon Games App]
- Legacy of Kain: Defiance [GOG]
- Mortal Shell [Epic Games Store]
Dostępne 27 marca:
- The Forgotten City [Amazon Games App]
- Deus Ex: Invisible War [GOG]
- Session: Skate Sim [Epic Games Store]
- Let’s Build A Zoo [Epic Games Store]
- Gamedec – Definitive Edition [GOG]
- The Wisbey Mystery [Legacy Games]
W co warto zagrać?
Największe hity można wskazać bez zawahania. To oczywiście Mafia II w odświeżonej wersji, uzupełniona o wszystkie dodatki – masa dobrej rozgrywki, świetny tytuł w kompletnej wersji, na dodatek w realiach graficznych przystających współczesnym realiom w tym kontekście. Nie sposób także przejść obok Saints Row: The Third w nowej odsłonie.
Osoby spragnione strzelanek muszą sięgnąć po Wolfenstein: The Old Blood – co ciekawe, gra dostępna jest za darmo także na konsole Xbox. A do tego cała masa dobra w postaci najnowszej odsłony kultowej serii przygodówek Syberia, klasycznego Legacy of Kain: Defiance czy polskiego Gamedec – Definitive Edition. Setki godzin grania za – w przeliczeniu – nieco ponad 4 złote (roczny abonament Amazon Prime to 49,99 złotych). Okazja to mało powiedziane.
Nie przegap kolejnej promocji
Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Dodaj komentarz