REKLAMA TOP.r
, Hykker Laptopy 11,6 cali Laptopy 2w1 Testy

HYKKER Hello: czy warto kupić taniego laptopa z Biedronki? (test)

HYKKER Hello / fot. techManiaK.pl

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “HYKKER Hello: czy warto kupić taniego laptopa z Biedronki? (test)”

  1. TuxLover12 pisze:

    Na Linuxie to i na 512MB RAM-u da się żyć. Nie wiem po co wam GUI, ja korzystam tylko z command line’a. Serio, czasem komputery nie powinny być dostępne dla ogółu.

  2. TrevorPL pisze:

    Ciekawostka mam taki do urztku szkolnego dysk jest strasznie mały ale laptop czyta kartę 512gb a niby max128gb przydaje się jako dysk działa dobrze jak na tą cenę.

  3. Marcin pisze:

    Sprzęt super do przeglądania neta i po to go kupiłem. Sprawdza się w 100%. Polecam

  4. seweryn2422 pisze:

    Ze swojej strony dodam, że muszę wgrać system na nowo gdyż (z mojej winy) się wykrzaczył. Przywracanie systemu z menu pod F9 nie działa – laptop będzie się cały czas próbował odpalić ale nic poza logo HYKKER nie zobaczycie. BIOS uruchamia się przytrzymując przycisk DEL

    #Hykker #Hello #Boot #BootMenu

    Później dodam wpis jak uda mi się go zainstalować – gdyby ktoś inny miał podobny problem – bo sprzęt nie jest znany a w internecie nie istnieje – chyba, że ktoś znalazł pierwowzór bo nie sądzę aby Hykker sam go produkował – a raczej na pewno to wiem 😀

    • Paweł pisze:

      Jesli jest taka możliwość to prosiłbym o pomoc w sprawie samodestrukcji systemu w tym cudzie techniki a w zasadzie pomóc w ponownym wygraniu systemu. Z góry dziękuję i czekam na kontakt.

  5. Kris Wolf pisze:

    Do czego służy klawisz F3 po wciśnięciu Fn? Do wygaszenia ekranu ?

  6. Android'ek pisze:

    Istotnie, system operacyjny ma swoją cechę niezbyt przyjazną użytkownikowi; częste aktualizacje i to bardzo rozbudowane. Czy po takim teście mozna stwiedzic że w tym Hykker’ze Hello można zmienić OS Windows na inny np. Android. Myśle, że wtedy byłby znaczaco atrakcyjniejszy dla klientów (młodziezy:)

    • Kacper pisze:

      Akurat android nie jest dobrym pomysłem ale nikt ci nie broni zainstalować linuxa a ten wymaga 6-10GB w zależności od dystrybucji i mówie tu o pełnym pakiecie oprogramowania do codziennej pracy a aktualizacje nawet rozbudowane przebiegają bardzo szybko i podczas działania komputera a nie jak w windows podczas włączania i wyłączania komputera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama